Viskas Apie telengin


TELENGIN grupė – patikimas ir patyręs investuotojas į naujausių technologijų kūrimą įvairioms gyvenimo sferoms. Jau daugiau kaip 14 metų mes dirbame tam, kad, pažangių technologijų dėka, sukurtume patogesnę, švaresnę, tvaresnę, modernią aplinką ir infrastruktūrą, kurioje gera gyventi.

TELENGIN – tarptautinė kompanija. Tai – Jūsų verslo partneris, siūlantis išskirtinius, individualius, inovatyvius sprendimus tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje. Per savo gyvavimo laikotarpį sukūrėme ir padėjome įgyvendinti daugiau kaip tūkstantį įvairių projektų modernizuojant miestų infrastruktūrą ir energetinius tinklus, kuriant automatizacijos sprendimus ir gerinant telekomunikacijos sistemas. Mūsų tikslas – išskirtiniai ir originalūs sprendimai pateisinant klientų lūkesčius ir atliepiant jų individualius poreikius.

Mes – kompanija, kuri laikosi šiuolaikinio požiūrio į vykstančius procesus. TELENGIN siūlo savo partnerystę visiems modernizuojantiems senas technologijas, kuriantiems naujos kartos infrastruktūros projektus, pastatus ar paslaugų teikimo objektus, įdiegiant šiuolaikines saugos sistemas, ieškant modernių telekomunikacinių sprendimų bei kitų alternatyvių būdų, pagerinančių gyvenimo kokybę, užtikrinančių vartotojų poreikius bei patogesnį, efektyvesnį visuomenės gyvenimą.

Mūsų gyvenimo ritmas spartėja, poreikiai didėja, darbdavių ir klientų lūkesčiai auga. Senomis technologijomis tampa neįmanoma komfortiškai atlikti įprastų darbų, sugaištama per daug laiko, išnaudojami dideli energetiniai resursai, išauga darbo kaštai. TELENGIN yra tam, kad gyvenimas judėtų į priekį ir tiek paprastas žmogus, tiek verslo subjektai judėtų kartu ir kurtų inovatyvią aplinką šiuolaikiškai visuomenei.

Pasirinkę mus – pasirinksite ilgalaikį, atsakingą, su žinomomis užsienio technologijų kompanijomis bendradarbiaujantį partnerį. Nuo idėjos iki jos įgyvendinimo, nuo išbaigtumo iki nuolatinės priežiūros paslaugų, nuo paprastumo iki sudėtingų kompleksinių sprendimų – TELENGIN žengia kartu inovatyviu keliu.